גודל גופן אA אA אA

אודות

למעלה מעשרים שנה אני יועצת לארגונים עסקיים בתחומי ניהול, שינוי ופיתוח מנהיגותמתמחה בייעוץ ובאימון אישי של מנהלים בכירים והנהלות בחברות מובילות במשק. בעבודתי מלווה תהליכי שינוי, פיתוח ארגוני ומנהיגות צוותית תוך טיפוח יחסי אמון ושותפות עם הלקוח לאורך זמן.

 תכלית חיי היא לסייע לאנשים במציאת הדרך האישית שתוביל אותם להצליח ולהגשים את ייעודם האישי במישור המקצועי והאישי המשיקים זה לזה.

 הערך המוסף שאני מביאה טמון בכלי העבודה שלי:

יצירת מיקוד, הקשבה מעצימה, כושר אבחנה, דיוק, מסירות לתהליך, אהבה גדולה לאנשים והיכולת להיות שותפה אמיתית של לקוחותיי בדרכם להגשים את עצמם ואת מטרותיהם.

החיים שעיצבתי לעצמי מהווים את הפלטפורמה למגרש בו אני פועלת ואת המקור לגישתי המקצועית , כך גם העשייה המקצועית שלי משקפת את מי שאני ואת האופן בו אני חיה. כספורטאית בעבר, האימון ושיפור היכולות הינם דרך חיים עבורי, ולכן התפתחות וצמיחה מהווים חלק בלתי נפרד ממני. אני סקרנית, אמיצה, לא מייפה ולא מוותרת לרגע על אותנטיות, לומדת ומתמידה בכל מה שנדרש כדי לגדול ולצמוח על מנת שאוכל לתת יותר.

העיקרון מבחינתי הוא ללוות אדם מהמקום בו הוא נמצא למקום בו הוא רוצה להיות. זאת באמצעות תהליך המאפשר שינוי של פרדיגמות, דיוק של המצפן הפנימי, פריצת גבולות חוסמים, ועשיית בחירות ופעולות חדשות כל זה כדי לאפשר את פריצת הדרך המיוחלת . 

 "הדבר החשוב הוא להיות נכון בכל רגע נתון,

להקריב את מי שאתה עבור מי שתוכל להיות " 

 (צ'ארלס דה בובאה)

השכלה

-          תואר שני במנהל עסקים בהתמחות של התנהגות ארגונית – אוניברסיטת ת"א

-          תואר ראשון בסוציולוגיה ופסיכולוגיה – אוניברסיטת ת"א

-          אימון והכשרה של שנה בתחום קואוצ`ינג בארץ בחברת "קואוצ'ינג בע"מ"

-          אימון בארה"ב אצל: Tracy Goss - Leadership Center for Re-Invention, Austin,Texas      

-          בוגרת תוכנית אימון ומנהיגות בחברה הבינל"א - Landmark Education corp.

     -         מוסמכת כדירקטורית בחברות ציבוריות – כעשר שנים משמשת כדירקטורית פעילה בחברות                  ציבוריות. (אינוונטק, יאפנאוטו, סקיילקס קורפריישן)